Колонки 2.0 Defender J2, Black, 6 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB подсветка, 65 дБ, кабель 1 м (65962)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вес (кг) | 0.36 |
| Внутрішній код товару | 65962 |
| Габарити колонки | 15.6 х 8.8 х 8.6 см |
| Длина кабеля | 1 м |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
| Тип | акустичні |
Информация для заказа
- Цена: 365 ₴





