
Миша A4Tech G3-200NS 1000dpi Black, USB V-TRACK, Wireless
423 ₴
- Готово до відправки
- Код: 168926
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
A4Tech G3-200NS - це ергономічна бездротова миша, яка стала ідеальним рішенням для тих, хто не терпить характерний звук натискання кнопок комп'ютерної миші. Звуки натискання кнопок практично не чути.
Особливості
- Технологія V-Track, що використовується в миші, дозволяє їй працювати на різноманітних поверхнях, включаючи хутро, килими, шкіру і тканини.
- Миша використовує бездротову технологію XFAR No shaking на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує стабільний бездротовий зв'язок і плавне переміщення курсора. В порівнянні зі звичайною бездротовою технологією, вона є більш надійною.
- Миша має два режими сну - звичайний і глибокий, які допомагають економити заряд батарейок.
- Конструкція миші симетрична, тому вона підходить як для правої, так і для лівої руки. Вона також поставляється з мініатюрним USB-ресивером.
- Миша має колесо 4D-прокручування, що дозволяє здійснювати навігацію у чотирьох напрямках. Програмне забезпечення дозволяє налаштовувати цю функцію за вашим бажанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Вага | 79 г |
| Колір | Чорний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Wireless (2.4GHz) |
| Внутрішній код товару | G3-200NS (BLACK) |
| Габарити | 107 x 60 x 38 мм |
| Датчик | V-TRACK |
| Джерело живлення | батарейки |
| Особливості | симетрична |
| Перемикачі | Kailh |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підсвітка | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серія | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴




