Саундбар Media-Tech MT3173, Black, 1.0-канальный звук, 5 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB-подсветка, кабель 1.25 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Media-Tech |
| Материал корпуса | Пластик |
| Вид товара | Саундбар |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вес (кг) | 0.34 |
| Внутрішній код товару | MT3173 |
| Габарити колонки | 32 х 6 х 6.5 см |
| Длина кабеля | 1.25 м |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
| Тип | саундбари |
Информация для заказа
- Цена: 577 ₴



