
Кабель Type-C - Lightning, 1.2 м, White, Canyon MFI-4, 18 Вт, 2.4A, MFI (CNS-MFIC4W)
215 ₴
- Готово к отправке
- Код: 235622
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель Type-C - Lightning, 1.2 м, White, Canyon MFI-4, 18 Вт, 2.4A, MFI (CNS-MFIC4W)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Canyon |
| Цвет | Белый |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид разъёма | M - M (вилка - вилка) |
| Внутрішній код товару | CNS-MFIC4W |
| Длина | 1.2 м |
| Конектори | Type-C - Lightning |
| Макс. потужність | 18 Вт |
| Макс. сила струму | 2.4A |
| Обплетення | PVC |
| Назначение | Для синхронізації / живлення |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип кабелю | Стандартний |
Информация для заказа
- Цена: 215 ₴


