IP камера Mercusys MC210, White, 3 Мп (2304x1296/30 fps), 1/3" CMOS, H.264, F2.0, f=4 мм, ИК-подсветка 850 нм (до 12 м), WiFi, микрофон / динамик, microSD (до 512 Гб)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Разрешение матрицы | 2304х1296 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвічування | 12 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | MC210 |
| Питание | DC 9В |
| Применение | в приміщенні |
| Класс защиты | немає |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Информация для заказа
- Цена: 1 004 ₴


