Колонки 2.1 Microlab U-270, Black, 2 x 3 Вт + 5 Вт, пластик, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB подсветка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Вес (кг) | 0.7 |
| Внутрішній код товару | U-270 |
| Габарити колонки | 9.7 x 6.1 x 8.2 см |
| Габарити сабвуфера | 16.1 x 10.6 x 12.8 см |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
| Тип | акустичні |
Информация для заказа
- Цена: 951 ₴



