TC60
Домашня Wi-Fi камера для дому
- Відео високої чіткості — записує кожне зображення з кришталево чистою роздільною здатністю 1080p
- Вдосконалене нічне бачення — забезпечує видимість до 9 метрів
- Виявлення руху та сповіщення — сповіщає вас, коли камера виявляє рух
- Звукова та світлова сигналізація — спрацьовують світлові та звукові ефекти, щоб відлякати небажаних відвідувачів
- Двостороннє аудіо — забезпечує зв’язок через вбудований мікрофон і динамік
- Безпечне зберігання — локально зберігає до 128 ГБ на карті microSD, що дорівнює 384 годинам (16 дням) відзнятого матеріалу (згідно з лабораторними умовами)
- Просте налаштування та управління — керуйте всім за допомогою програми Tapo
Детектор руху
Отримуйте сповіщення щоразу, коли камера виявляє рух, і переглядайте відеозапис руху для більш детального огляду. Крім того, ви можете персоналізувати власний досвід, налаштувавши зони виявлення руху так, щоб вони фіксували тільки те, що відбувається в обраній вами області.
Нічне бачення
Не будіть своїх малюків, коли ви відкриваєте двері спальні, щоб перевірити їх. Спостерігайте за ними зі свого телефону за допомогою нічного бачення на відстані 9 метрів. Ви будете спокійні, а вони будуть добре спати.
Відео високої чіткості
Відео з роздільною здатністю 1080p забезпечує більшу чіткість і різкість на знімках завдяки більшій кількості пікселів. Це допомагає ідентифікувати та розпізнавати здалеку.
Двостороннє аудіо
Спілкуйтеся з близькою людиною через вбудований мікрофон і динамік.
Захистіть свою конфіденційність
Ваша конфіденційність забезпечується режимом конфіденційності та карткою локального сховища.
- Режим конфіденційності
Вимкніть відеоспостереження, щоб захистити свою конфіденційність у будь-який час. - Локальне сховище
Карта пам’яті microSD зберігає до 128 ГБ, що дорівнює 384 годинам (16 днів) відзнятого матеріалу (на основі лабораторних умов).
Система сигналізації
Камера не тільки надсилатиме вам сповіщення про виявлення руху, а й вмикатиме світло і звуки як сигнал тривоги.
Діліться пам’ятними моментами
Збережіть незабутні моменти та поділіться ними зі своїми близькими. Камери Tapo завжди поруч, щоб допомогти вам зафіксувати кожен пам’ятний момент.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | TC60 |
| Габарити | 98.9 x 67.6 x 54.6 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 9В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Black/White |
| Корпус | кубічний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 105° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3.2" |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | 0°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
- Ціна: 1 110 ₴


