Колонки Media-Tech Cobra Pro Urion (MT3172), Black, 2 x 4 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, Bluetooth 5.0, RGB-подсветка, проводной пульт, кабель 1.1 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Media-Tech |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | mini-jack 3.5 мм, Bluetooth, USB |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вес (кг) | 0.75 |
| Внутрішній код товару | MT3172 |
| Габарити колонки | 11 х 18 х 8.2 см |
| Длина кабеля | 1.1 м |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 4 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | дротовий |
| Подсветка | RGB |
| Тип | акустичні |
Информация для заказа
- Цена: 1 028 ₴




