Колонки Media-Tech Soundbar Aragor (MT3175), Black, 2 x 4 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, Bluetooth 5.0, RGB-подсветка, кабель 1.2 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Media-Tech |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | mini-jack 3.5 мм, Bluetooth, USB |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вес (кг) | 0.67 |
| Внутрішній код товару | MT3175 |
| Габарити колонки | 38 x 8.5 x 7.5 см |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 4 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
| Тип | акустичні |
Информация для заказа
- Цена: 1 236 ₴





