Колонки 2.1 Microlab M-108, Black, 2x2.5Вт + 6Вт, mini-jack 3.5 мм, МДФ+пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Вес (кг) | 2 |
| Внутрішній код товару | M-108 BLACK |
| Габарити колонки | 9.6 x 13.6 x 9.4 см |
| Габарити сабвуфера | 14.9 x 21 x 9 см |
| Питание | від мережі 220V |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | 6 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
| Тип | акустичні |
Информация для заказа
- Цена: 1 467 ₴






