Колонки 2.1 Microlab M-100, Black, 2 x 2.5 Вт + 5 Вт, МДФ/пластик, 2хRCA, mini-jack 3.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | RCA, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Вага (кг) | 2.2 |
| Внутрішній код товару | M-100 |
| Габарити колонки | 9 x 16.8 x 8.5 см |
| Габарити сабвуфера | 14.5 x 22.7 x 18 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Підсвітка | немає |
| Тип | акустичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴

