Вулична IP камера TP-Link Tapo C310, White зробить вашу територію більш захищеною. Матриця розміром 1/2,7" забезпечує відео з роздільною здатністю 3 МП (2304 × 1296) та частотою кадрів 15 fps, тому ви можете розглянути невеликі деталі подій, що відбуваються. А завдяки звуковій і світловій сигналізації камера автоматично може відлякати непроханих гостей.
Параметри TP-Link Tapo C310, White
- У разі виявлення руху біля будинку модель відразу висилає Push-повідомлення.
- Камера зроблена з діафрагмою 2 мм і фокусною відстанню 3,89 мм.
- Завдяки ІЧ-підсвічуванню 850 нм можлива якісне нічне фільмування на відстані до 30 м.
- Вбудований мікрофон із функцією двостороннього аудіозв'язку дає змогу розмовляти з гостями.
- Для підключення до інтернету камера використовує кабель Ethernet або бездротову мережу Wi-Fi 802.11b/g/n з частотою 2,4 ГГц.
- Пристрій має розміри 142,3 × 103,4 × 64,3 мм і циліндричну форму, тому добре вписується в будь-який дизайн.
- Клас захисту IP66 дає змогу камері працювати навіть під проливним дощем.
- Експлуатація моделі можлива за температури від -20 до +45 °C і вологості 10–90 %.
- Камера живиться від мережі 9,0 В / 0,6 А.
- Відео зберігається на карту MicroSD об'ємом до 128 ГБ.
Забезпечте якісне та недороге відеоспостереження з TP-Link Tapo C310, White!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | TAPO C310 |
| Габарити | 142.3 x 103.4 x 64.3 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 9В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Роздільна здатність матриці | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 083 ₴



