
IP камера VIA Security VS-B22AS 2МП (2.8мм), White
2 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 304787
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера VIA Security VS-B22AS 2МП (2.8мм), White, 1/2.8", 1920х1080, ІЧ підсвічування до 50 м, -30°C ~ +60°C, IP67, S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H, microSD, LAN с PoE, пластик/метал, мікрофон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VIA SECURITY |
| Загальні | |
| Вага | 460 г |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Внутрішній код товару | VS-B22AS 2МП (2.8ММ) |
| Габарити | 207х82х81 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | 104.9° Г; 56.5° В; 119.2° Д |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Формат відеостиснення | S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H |
| Функція антитуман | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴





