
Навушники HyperX Cloud Stinger 2 Core, White (PS5/PS4) (6H9B5AA)
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 319730
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники HyperX Cloud Stinger 2 Core, White (PS5/PS4), Mini jack 3.5 мм, поворотний мікрофон, 32 Ом, 95 дБ, кабель 1.3 м (6H9B5AA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Вид навушників | Накладні |
| Колір | Білий |
| Опір | 32 Ом |
| Призначення | Геймерські |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Чутливість | 95 дБ |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Мікрофон | Поворотний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активне шумозаглушення (ANC) | немає |
| Бездротова зарядка | немає |
| Внутрішній код товару | 6H9B5AA |
| Динаміки (мембрана) | 40 мм |
| Довжина кабелю | від 1.21 до 2 м |
| Конструкція мікрофона | поворотний мікрофон |
| Особливості | вбудований регулятор гучності |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | дротове |
| Підсвітка | немає |
| Тип підключення | Mini jack 3.5 мм |
| Частотний діапазон | 10 - 25000 Гц |
| Чутливість мікрофону | -40.5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






