IP камера TP-Link Tapo C120, White/Black, 3 Мп (2560x1440/20 fps), 1/2.9" CMOS, H.264, f/1.65, f=3.17 мм, WiFi (2.4 GHz), день/ніч, ІЧ-підсвічування 850 нм (до 9 м), двосторонній аудіозв'язок, microSD (до 512 Гб)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | TAPO C120 |
| Живлення | DC 5В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | немає |
| Колір | White/Black |
| Корпус | кульовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴



