IP камера TP-Link VIGI C240, White, 4 Мп (2560x1440/30 fps), 1/3" CMOS, H.265+, f/1.6, f=4 мм, день/ночь, ИК-подсветка 850 нм до 30 м, микрофон, RJ45, microSD (до 256Gb), IP67 / IK10, PoE
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Вес | 280 г |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2560х1440 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Внутрішній код товару | VIGI C240(4MM) |
| Габарити | 115 x 115 x 86 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 79.7°, В: 42.9°, Д: 93.9° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
Информация для заказа
- Цена: 3 504 ₴


