
IP камера IMOU Cell Go Full Color PT Kit IPC-TB3FP-3T0WE/FSP12-TYPEC Wi-Fi, White
5 324 ₴
- Готово к отправке
- Код: 304728
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера IMOU Cell Go Full Color PT Kit IPC-TB3FP-3T0WE/FSP12-TYPEC Wi-Fi, с аккумулятором и солнечной панелью, White, 3Мп, 1/2.8", 2304x1296, f=2.8 мм, SD карта, ИК подсветка до 10 м, -20°C ~ +50°C, IP65, H.265, H.264, Wi-Fi, пластик, микрофон/динамик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Общие | |
| Вес | 180 г |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Разрешение матрицы | 2304х1296 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Внутрішній код товару | CELL GO FULL COLOR PT KIT (IPC-TB3FP-3T0WE/FSP12-TYPEC) 3МП WI-F |
| Габарити | 88х63х41 мм |
| Датчик PIR | є |
| Питание | DC 5В / Li-ion |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | white |
| Корпус | прямокутний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | 98° Г, 54° В, 121° Д |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -20°C ~ +50°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | немає |
| Формат відеостиснення | H.265, H.264 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 324 ₴



