IP камера Hikvision DS-2CD2T63G2-4LI (4мм), White, 6Мп, 1/2.4", 3200х1800, f=4 мм, ИК + видимый свет до 80 м, LAN с PoE, IP67, -30°C ~ +60°C, H.264, H.265
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 6 Мп |
| Разрешение матрицы | 3200х1800 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Аудіо | немає |
| Вес | 1 кг |
| Внутрішній код товару | DS-2CD2T63G2-4LI (4ММ) |
| Габарити | 286.7х93.1х88.7 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 78°, В: 38°, Д: 96° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.4" |
| Оптичний зум | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 8 145 ₴



