
IP камера Dahua DH-IPC-HFW2849T-ZAS-IL (2.7-13.5мм), White
12 600 ₴
- Готово к отправке
- Код: 304641
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера Dahua DH-IPC-HFW2849T-ZAS-IL (2.7-13.5мм), White, 8Мп, 1/2.7", 3840x2160, f=2.7-13.5мм, ИК + LED подсветка до 60 м, IP67, день/ночь, -30°C ~ +60°C, Micro SD, H.264H, H.264B, MJPEG, Smart H.265 + / Smart H.264 +, LAN с PoE, микрофон, металл
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Общие | |
| Вес | 760 г |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 8 Мп |
| Разрешение матрицы | 3840х2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Внутрішній код товару | DH-IPC-HFW2849T-ZAS-IL (2.7-13.5ММ) |
| Габарити | 238.5х90.7х90.7 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 114°–32°; В: 58°–17°; Д: 138°–36° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" |
| Оптичний зум | 5x |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Формат відеостиснення | H.264H, H.264B, MJPEG, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Функція антитуман | немає |
Информация для заказа
- Цена: 12 600 ₴


