Колонки 2.1 Microlab M-300U, Black, 2 x 12 Вт + 14 Вт, МДФ/пластик, 2хRCA, USB, mini-jack 3.5 мм, SD
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | є |
| Интерфейсы | USB, mini-jack 3.5 мм, RCA, SD |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Вес (кг) | 3 |
| Внутрішній код товару | M-300U |
| Габарити колонки | 8.5 x 19.6 x 11.5 см |
| Габарити сабвуфера | 23 x 22.5 x 23 см |
| Питание | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 12 Вт |
| Потужність сабвуфера | 14 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
| Тип | акустичні |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴






