
Миша Logitech G305 LIGHTSPEED, Lilac, USB, бездротова, 12 000 dpi (910-006022)
3 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 217543
- +380 (67) 338-04-04
Бездротова ігрова миша Logitech G305 LIGHTSPEED, Lilac призначена для високої продуктивності завдяки передовим технологічним інноваціям. Вона пропонує виняткову роботу до 250 годин на одній батареї. G305 дуже легка - важить лише 99 грамів, завдяки полегшеній механічній конструкції та ефективному використанню енергії батареї.
Сенсор HERO
Сенсор HERO - нова оптична технологія, розроблена Logitech G, що забезпечує найкращу продуктивність у своєму класі та енергоефективність до 10 разів кращу, ніж попереднє покоління. Він працює в діапазоні від 200 до 12 000 DPI з високою точністю і стабільністю, без згладжування або прискорення. Миша G305 може зберігати до 5 профілів з роздільною здатністю до 5 DPI кожен у вбудованій пам'яті. Щоб налаштувати додаткові параметри, можна використовувати програмне забезпечення Logitech G HUB.
Сенсор HERO використовує інтелектуальну систему керування живленням, що автоматично регулює частоту кадрів в залежності від швидкості руху миші. Це забезпечує високу продуктивність і енергоефективність. Сенсор HERO також забезпечує точність на швидкостях понад 400 IPS в усьому діапазоні DPI, надаючи гравцям високу чутливість і точність.
Бездротова продуктивність та надійність з технологією LIGHTSPEED
Logitech G, завдяки комплексному проєктуванню та дизайну, розробила надійне бездротове рішення під назвою LIGHTSPEED, яке розв'язує основні проблеми затримки, стабільності та зв'язку. LIGHTSPEED - це бездротове рішення професійного рівня.
Перемикачі G305 як для лівої, так і для правої кнопки, розраховані на 10 мільйонів натискань, що гарантує довговічність. Також G305 має середню кнопку, кнопку DPI та дві бічні кнопки, які можна налаштувати за допомогою Logitech G HUB відповідно до вашого вибору та уподобань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Вага | 99 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 12000 dpi |
| Тип | Миша |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Wireless (2.4GHz) |
| Внутрішній код товару | 910-006022 |
| Габарити | 117 x 63 x 38 мм |
| Датчик | оптичний |
| Джерело живлення | батарейки |
| Довжина кабелю | від 1.21 до 2 м |
| Особливості | налаштування режиму DPI |
| Перемикачі | Omron |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підсвітка | немає |
| Сенсор | HERO 25K |
| Серія | GAMING |
- Ціна: 3 299 ₴

