Bluetooth колонка Edifier MP230 Brown, 2.0-канальний звук, 2 x 10 Вт, USB, Bluetooth, AUX, Card Reader, сумісність з iOS та Android-пристроями
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Card Reader |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.85 |
| Внутрішній код товару | MP230BROWN |
| Габарити колонки | 16.4 х 11 х 8.4 см |
| Живлення | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Brown |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Підсвітка | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 674 ₴





