
Миша Razer Basilisk Mobile, Black (RZ01-04310100-R3G1)
4 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 311456
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша Razer Basilisk Mobile, Black, Bluetooth / 2.4 GHz / USB, оптична (сенсор Focus X 18K), до 18 000 dpi, перемикачі Razer Gen-3, 10 програмованих кнопок, підсвічування RGB (RZ01-04310100-R3G1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Вага | 76 г |
| Колір | Чорний |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 18000 dpi |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth / 2.4 GHz / USB |
| Внутрішній код товару | RZ01-04310100-R3G1 |
| Габарити | 111.5 х 75.9 х 41.4 мм |
| Датчик | оптичний |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Особливості | ергономічна |
| Перемикачі | Razer Gen-3 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підсвітка | RGB |
| Сенсор | Focus X 18K |
| Серія | Razer Basilisk |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴
