
Батарея для ИБП 12В 65Aч LogicPower, LPM-GL 12V-65 AH, White (3869)
6 011 ₴
- Готово к отправке
- Код: 247312
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея для ИБП 12В 65Aч LogicPower, LPM-GL 12V-65 AH White, 331x165x173 (3869)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Напряжение | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 65 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Внутрішній код товару | 3869 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Размер | 331 x 165 x 173 мм |
| Тип батареи | GEL |
| Тип клем | T6 |
Информация для заказа
- Цена: 6 011 ₴




