Мышь Razer Basilisk V3 PRO Wireless, Black, Bluetooth / 2.4 GHz / USB-C, 35000 dpi, кнопки 11 шт., RGB, подключение комбинированое, кабель 1.8 м (RZ01-05240100-R3G1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Вес | 112 г |
| Цвет | Черный |
| Подключение устройства | Комбинированное |
| Разрешение оптического сенсора | 35000 dpi |
| Тип | Мышь |
| Мышь | |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Количество клавиш мыши | 11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth / 2.4GHz / Type-C |
| Внутрішній код товару | RZ01-05240100-R3G1 |
| Габарити | 130 х 45 х 33 мм |
| Датчик | оптичний |
| Источник питания | Акумулятор |
| Длина кабеля | від 1.21 до 2 м |
| Особенности | вбудована пам'ять |
| Перемикачі | Razer Gen-2 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | RGB |
| Сенсор | Focus Pro 35K Gen-2 |
| Серия | Razer Basilisk |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴










