
Bluetooth колонка Edifier QD35 40W Hi-Res, Black/Blue
9 428 ₴
- Готово к отправке
- Код: 297653
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bluetooth колонка Edifier QD35 40W Hi-Res, Black/Blue, 1.0-канальный звук, 40 Вт, USB, Bluetooth, AUX, подсветка RGB
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Edifier |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, AUX |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вес (кг) | 2.6 |
| Внутрішній код товару | QD35BLACK |
| Габарити колонки | 27.8 х 16.5 х 14.2 см |
| Питание | дротовий/бездротовий |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Цвет | Black/Blue |
| Материал корпуса | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
| Тип | акустичні |
Информация для заказа
- Цена: 9 428 ₴



