
Мышь Razer Basilisk V3 PRO Wireless, Phantom Green (RZ01-05240300-R3G1)
10 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 310662
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мышь Razer Basilisk V3 PRO Wireless, Phantom Green, Bluetooth / 2.4 GHz / USB-C, 35000 dpi, кнопки 11 шт., RGB, сенсор Razer Gen-3, переключатели Razer Gen-3 (RZ01-05240300-R3G1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Вес | 112 г |
| Цвет | Зелёный |
| Подключение устройства | Комбинированное |
| Разрешение оптического сенсора | 35000 dpi |
| Тип | Мышь |
| Мышь | |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Количество клавиш мыши | 11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth / 2.4GHz / Type-C |
| Внутрішній код товару | RZ01-05240300-R3G1 |
| Габарити | 130 х 75.1 х 42.5 мм |
| Датчик | оптичний |
| Источник питания | Акумулятор |
| Особенности | програмовані кнопки |
| Перемикачі | Razer Gen-3 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | RGB |
| Сенсор | Focus Pro 35K Gen-2 |
| Серия | Razer Basilisk |
Информация для заказа
- Цена: 10 250 ₴







