Сетевое хранилище QNAP TS-216G, White/Grey, 4Gb, 2x3.5"/2.5" SATA, 1xGBe LAN / 1x2.5GBe LAN, 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, 165x102x220.6 мм, 1.45 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QNAP |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | немає |
| M.2 роз'єм | Немає |
| PCIe роз'єм | Немає |
| USB 2.0 порти | 2 |
| USB 3.2 порти | 1 |
| USB Type-C порти | Немає |
| WiFi | Немає |
| eSATA роз'єм | Немає |
| Вес | 1.45 кг |
| Внутрішній код товару | TS-216G |
| Цвет | Білий / Сірий |
| Количество отсеков | 2 |
| Можливість гарячої заміни | Да |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Порт(и) Ethernet | 1x2.5G, 1x1G |
| Порт(и) SFP+ | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процессор | Cortex-A55 (4 ядра) |
| Розміри | 165x102x220.6 мм |
| Форм-фактор | Tower |
| Формат відсіків | 2x2.5"/3.5" SATA |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴




