
Сетевое хранилище Synology DiskStation DS725+, Black
42 751 ₴
- Готово к отправке
- Код: 315230
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сетевое хранилище Synology DiskStation DS725+, Black, 4Gb DDR4 ECC SO-DIMM (1/2), 2x3.5"/2.5" SATA, 2xM.2 NVMe, 1xGbE / 1x2.5GbE LAN, 1xUSB 3.2 Gen 1, 166x106x223 мм, 1.51 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Synology |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | немає |
| M.2 роз'єм | 2 (2280) |
| PCIe роз'єм | Немає |
| USB 2.0 порти | Немає |
| USB 3.2 порти | 1 |
| USB Type-C порти | 1 |
| WiFi | Немає |
| eSATA роз'єм | Немає |
| Вес | 1.51 кг |
| Внутрішній код товару | DS725+ |
| Цвет | Черный |
| Количество отсеков | 2 |
| Можливість гарячої заміни | Да |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Порт(и) Ethernet | 1x2.5G, 1x1G |
| Порт(и) SFP+ | Немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процессор | Ryzen R1600 (2 ядра) |
| Розміри | 166x106x223 мм |
| Форм-фактор | Tower |
| Формат відсіків | 2x2.5"/3.5" SATA |
Информация для заказа
- Цена: 42 751 ₴



