
Батарейні блоки для ДБЖ POWERCOM MRT-6K (EBP.MRT-6K12V5AH)
50 424 ₴
- Готово к отправке
- Код: 299488
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарейні блоки для ДБЖ POWERCOM MRT-6K (EBP.MRT-6K12V5AH)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 100 A·год |
| Вес | 42 кг |
| Вид | зовнішній акумуляторний блок |
| Внутрішній код товару | EBP.MRT-6K12V5AH |
| Напряжение | 240 В |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Размер | 428 x 635 x 84 мм |
| Тип батареи | AGM |
Информация для заказа
- Цена: 50 424 ₴




