Проектор Acer H6830BD White, Лампа, DLP, 3800 Лм, 10000:1, Без ОС, 4096 x 2160, HDMI/RS232/2хVGA, Mini Jack 3.5 мм, USB (MR.JVK11.001)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Изображение | |
| Разрешение | 4096х2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | VGA/HDMI/RS232/USB |
| Аккумулятор | Нема |
| Бездротове підключення | немає |
| Встроенный динамик | Є |
| Внутрішній код товару | MR.JVK11.001 |
| Источник света | Лампа |
| Дополнительно | 4K UHD |
| Контраст | 10 000:1 |
| Локальна мережа (RJ45) | Нема |
| Операционная система | Без ОС |
| Назначение | Универсальный |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Проекційне відношення | Довгофокусний |
| Пульт ДК | Є |
| Поддержка 3D | Є |
| Размер | 320х225х95 мм |
| Світловий потік (ANSI) | 3800 Лм |
| Технологія матриці | DLP |
Информация для заказа
- Цена: 54 660 ₴

