Усе необхідне обладнання та компоненти вже включені в комплект постачання, тому нема потреби купувати додаткові аксесуари для Edifier AirPulse A300 Wooden 2.0. Ці акустичні системи призначені для вимогливих користувачів, які цінують високу якість звуку та стильний дизайн.
Особливості
- Корпус акустичної системи виготовлений із натуральної деревини та має привабливе двоколірне виконання, що дає змогу гармонійно вписати A300 у будь-який інтер'єр.
- A300 забезпечує відтворення музики з чистим і розширеним високочастотним діапазоном, деталізованим середнім діапазоном і міцними низькочастотними звуками. Ці акустичні системи призначені для справжніх меломанів.
- Вони використовують рупорний стрічковий твіттер з фазовою корекцією, високою чутливістю, розширеним частотним діапазоном і високою роздільною здатністю.
- Для зменшення забарвлення звуку внутрішній корпус оснащено звукопоглинальним матеріалом із хвилеподібною поверхнею завтовшки 36 мм.
- A300 має 6,5-дюймовий сабвуфер з алюмінієвим дифузором і великою звуковою котушкою, з використанням неодимового магніту для забезпечення високого магнітного потоку та низьких спотворень.
- Система містить підсилювач класу D з цифровою обробкою сигналу для ідеальної синхронізації роботи всіх компонентів.
- A300 оснащений вбудованим приймачем Bluetooth із підтримкою APT-X і USB-інтерфейсом для підключення до різних джерел звуку.
- Усередині A300 використовується акустичний кабель класу TRANSPARENT audiophile, який забезпечує точну передачу сигналу з мінімальними втратами.
- Пульт дистанційного керування було оновлено для більшої зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 24 |
| Внутрішній код товару | A300 |
| Габарити колонки | 22.5 x 38.5 x 34 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Brown |
| Потужність динаміків | 2 x 80 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | бездротовий |
| Підсвітка | немає |
| Тип | стаціонарні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 380 ₴

