Интерактивная панель 50" Intboard GT50, Black, 1920x1080 (16:9, закаленное стекло), 300 кд/м², 5000:1, 2x10 Вт, VGA/HDMI, USB 2.0, пульт ДУ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Веб-камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Внутрішній код товару | INTBOARD GT50 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 42" і більше |
| Диагональ экрана | 50" |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность хххх:1 | 5000:1 |
| Количество динамиков | 2 x 10 Вт |
| Количество разъемов HDMI | є |
| Наявність динаміків | є |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Разрешение экрана | 1920×1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Формат экрана | 16:9 |
| Яркость | 300 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 68 610 ₴




