
Саундбар JBL Bar 1300MK2, Black (JBLBAR1300M2BLKEP)
70 151 ₴
- Готово к отправке
- Код: 322762
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Саундбар JBL Bar 1300MK2, Black, 11.1.4-канальный звук, 950 Вт + 2 х 160 Вт + 300 Вт, Optical, 4хHDMI, USB, Airplay, Bluetooth, Wi-Fi, HDR10+, пульт ДУ, 4722mAh (JBLBAR1300M2BLKEP)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Материал корпуса | Пластик |
| Вид товара | Саундбар |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | HDMI, USB, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay |
| Аудіосистема | 11.1.4 |
| Вес (кг) | 17.93 |
| Внутрішній код товару | JBLBAR1300M2BLKEP |
| Габарити колонки | 1404 х 58 х 136 мм |
| Габарити сабвуфера | 315 х 277 х 275 мм |
| Питание | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 950 Вт + 2 х 160 Вт |
| Потужність сабвуфера | 1200 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Пульт | бездротовий |
| Подсветка | немає |
| Тип | саундбари |
Информация для заказа
- Цена: 70 151 ₴



