Сетевое хранилище QNAP TS-832PXU-RP-4G, Black, 2U, 4Gb, 8x3.5"/2.5" SATA, 2x2.5GBe/2x10GbE SFP+, 3xUSB3.2, 1xPCI-E 2.0 x2, 4xUSB3.2, 482x534x89 мм, 11 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QNAP |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | немає |
| M.2 роз'єм | Немає |
| PCIe роз'єм | 1xPCIe x2 |
| USB 2.0 порти | Немає |
| USB 3.2 порти | 4 |
| USB Type-C порти | Немає |
| WiFi | Немає |
| eSATA роз'єм | Немає |
| Вес | 12.47 кг |
| Внутрішній код товару | TS-832PXU-RP-4G |
| Цвет | Черный |
| Количество отсеков | 8 |
| Можливість гарячої заміни | Да |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Порт(и) Ethernet | 2x2.5G |
| Порт(и) SFP+ | 2x10GbE |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процессор | Cortex-A57 (4 ядра) |
| Розміри | 88.6x432x511 мм |
| Форм-фактор | 2U Rackmount |
| Формат відсіків | 8x2.5"/3.5" SATA |
Информация для заказа
- Цена: 80 046 ₴




