Pixus Line — це стильний планшет з продуманим функціональним дизайном. Його приємний на дотик металевий корпус захищає пристрій від перегрівання та пошкоджень у разі падіння. Загальна вага гаджета складає 553 грами, через що його зручно брати із собою і можна комфортно використовувати протягом тривалого часу.

Приємна візуалізація від Pixus Line
- Планшет створено на базі рідкокристалічної матриці IPS, яка наділяє контент насиченими природними кольорами.
- Великий екран діагоналлю 10,1 дюйма дарує користувачу широку площу для продуктивної роботи та комфортного перегляду фотографій та фільмів.
- Дисплей з роздільною здатністю 1200 × 800 px транслює доволі чітку картинку з гарним рівнем деталізації.

Якісні складові Pixus Line
- Енергоефективний 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T606 забезпечує швидкий відгук планшета на команди користувача, підтримує швидкий зв’язок 4G та сприяє якісному фотографуванню.
- Відеоприскорювач Mali-G57 допомагає запускати та розганяти до максимуму “графічно важкі” застосунки та ігри.
- Оперативна пам’ять обсягом 6 Гб відповідає за продуктивну роботу гаджета в режимі багатозадачності, а внутрішнє сховище на 128 Гб вміщує важливі документи та особисті файли. При необхідності ви можете розширити вбудовану пам’ять до 1 Тб, скориставшись додатковою картою microSD.
- Потужна батарея ємністю 6600 мАг дарує Pixus Line тривалий час автономної роботи, щоб ви могли не турбуватися про його заряд та спокійно працювати весь день.
- Основна камера з LED-спалахом робить гарні фото навіть в умовах слабкого освітлення, а фронтальна камера на 5 МП створює чудові селфі та дозволяє брати участь у відеоконференціях.
- Вбудований слот для SIM-картки та підтримка 4G (LTE) надають можливість користуватися мобільним інтернетом та здійснювати телефонні дзвінки безпосередньо з планшета.

Додаткові можливості Pixus Line
- Планшет працює на «чистій» операційній системі ANDROID 13 без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Вона відкриває користувачу доступ до найновіших програм, сервісів та ігор.
- Модуль навігації GPS використовує супутниковий зв’язок, щоб визначити ваше точне місце знаходження та побудувати найкращий маршрут до місця призначення.
- Вбудоване FM-радіо дозволяє вам прослуховувати улюблену радіостанцію та завжди бути в курсі всіх новин.

Pixus Line — це надійний планшет із широким набором можливостей. Портативний пристрій спеціально створений для дистанційної роботи та навчання. Гаджет дарує вам стабільний зв’язок з рідними та стає в пригоді там, де не можна скористатися стаціонарним ПК.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 553 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6600 мА·год |
| Внутрішній код товару | LINE GREY 6/128GB LTE |
| Габарити | 240 x 158 x 8 мм |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Діагональ екрана | 10 - 10.9" |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Колір | Grey |
| Комплектація | планшет, кабель USB, зарядний пристрій, Type-C/OTG кабель, керівництво, гарантійний талон |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | Unisoc Tiger T606 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність екрана | 1280x800 |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 1 ТБ) |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-картки | 2 x Nano SIM |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидке заряджання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 639 ₴







