Проектор H96 MAX HY300A, White/Black
2 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325949
Проектор H96 MAX HY300A, White/BlackГотово до відправки
2 998 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор H96 MAX HY300A, White/Black, Лампа, LCD, 100 Лм, 1500:1, 1280x720, Android, Wi-Fi / Bluetooth, HDMI, USB, MicroSD, Mini Jack, пульт ДУ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI, USB, MicroSD, Mini Jack |
| Акумулятор | Нема |
| Бездротове підключення | Wi-Fi / Bluetooth |
| Вбудований динамік | Є |
| Внутрішній код товару | H96MAX_HY300A |
| Джерело світла | Лампа |
| Додатково | ручне фокусування |
| Колір | Білий/Чорний |
| Контраст | 1500:1 |
| Локальна мережа (RJ45) | Нема |
| Призначення | Для домашнього кінотеатру |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Проекційне відношення | Короткофокусний |
| Пульт ДК | Є |
| Підтримка 3D | Нема |
| Розмір | 100.1 x 100.1 x 170 мм |
| Світловий потік (ANSI) | 100 Лм |
| Технологія матриці | LCD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998 ₴
