Планшет 10.1" Blackview Tab 20 Kids Wi-Fi 4/64GB, Unicom Purple (6931548324720)
5 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325911
Планшет 10.1" Blackview Tab 20 Kids Wi-Fi 4/64GB, Unicom Purple (6931548324720)Готово до відправки
5 399 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 10.1" Blackview Tab 20 Kids, Unicom Purple, 1280х800, IPS, 60 Гц, Unisoc Tiger T310 (4 ядер), PowerVR GE8300, 4Gb, 64Gb, MicroSD (до 2 ТБ), 8 Мп + 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 6600 mAh, Android 15 (6931548324720)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android 15 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 515 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 6600 мА·год |
| Внутрішній код товару | 6931548324720 |
| Габарити | 241.5 х 160 х 9.4 мм |
| Графічний процесор | PowerVR GE8300 |
| Діагональ екрана | 10 - 10.9" |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Колір | Unicom Purple |
| Комплектація | планшет, кабель USB, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | Unisoc Tiger T310 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність екрана | 1280 х 800 |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | немає |
| Ступінь захисту | без захисту |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-картки | немає |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидке заряджання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴
