Планшет 10.95" Blackview Active 10 Pro 12/256Gb, Black/Orange
24 511 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325918
Планшет 10.95" Blackview Active 10 Pro 12/256Gb, Black/OrangeГотово до відправки
24 511 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 10.95" Blackview Active 10 Pro, Black/Orange, 1920x1200, IPS, 90 Гц, MediaTek Dimensity 7300 (8 ядер), Mali-G615 MP2, 12Gb, 256Gb, MicroSD (до 2 ТБ), 108/20 Мп + 50 Мп, IP69K, NFC, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, 30000 mAh, Android 14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1214 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 30000 мА·год |
| Внутрішній код товару | ACTIVE_10 PRO_256_OR |
| Габарити | 267.6 x 179 x 19.5 мм |
| Графічний процесор | Mali-G615 MP2 |
| Діагональ екрана | 10 - 10.9" |
| Діагональ екрана | 10.95" |
| Колір | Black/Orange |
| Комплектація | планшет, кабель USB, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 108 Мп + 20 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | MediaTek Dimensity 7300 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1200 |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G) |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-картки | 2 x Nano SIM |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 511 ₴
