Планшет 11" Blackview Active 12 Pro Rugged Tab 12/256Gb, Black
31 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325900
Планшет 11" Blackview Active 12 Pro Rugged Tab 12/256Gb, BlackГотово до відправки
31 830 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 11" Blackview Active 12 Pro Rugged Tab, Black, 1920x1200, IPS, 90 Гц, MediaTek Dimensity 7300 (8 ядер), Mali-G615 MC2, 12Gb, 256Gb, MicroSD (до 2 ТБ), 108 Мп + 50 Мп, IP69K, NFC, 5G, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, Type-C, 30000 mAh, Android 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android 15 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1522 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 30000 мА·год |
| Внутрішній код товару | BVACTIVE12_PRO-B12 |
| Габарити | 267.7 x 179 x 28.3 мм |
| Графічний процесор | Mali-G615 MC2 |
| Діагональ екрана | 11 - 11.9" |
| Діагональ екрана | 11" |
| Колір | Black |
| Комплектація | планшет, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | MediaTek Dimensity 7300 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1200 |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G), 5G |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-картки | 2 x Nano SIM |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 830 ₴
