Смартфон Blackview WAVE 10 8/128GB, Iris Blue
5 732 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325859
Смартфон Blackview WAVE 10 8/128GB, Iris BlueГотово до відправки
5 732 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Blackview WAVE 10, Iris Blue, 6.88" (1640х720, 120 Гц, IPS), Unisoc UMS9230E (8 ядер), Mali-G57 MP4, 8Gb, 128GB, MicroSD (до 2 ТБ), 32Mp + 13Mp, Wi-Fi, Bluetooth 5.2, 5000 mAh, Android 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 205 г |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | немає |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·год |
| Версія ОС | Android 16 |
| Внутрішній код товару | WAVE_10_8_128_BL |
| Габарити | 171.9 х 78 х 9 мм |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Діагональ екрана | 6.88" |
| Камера на лицьовій панелі | 13 Мп |
| Колір | Iris Blue |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор | Unisoc UMS9230E |
| Серія | Blackview WAVE 10 |
| Слоти карти пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G) |
| Ступінь захисту | без захисту |
| Тип | сенсорний |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Функція бездротового заряджання | немає |
| Швидке заряджання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 732 ₴
