Планшет 11" Doogee U11, Black, Unisoc Tiger T606 (1280x800, 90 Гц, IPS), 8 ядер, Mali-G57 MP1, RAM 4Gb, ROM 128Gb, MicroSD, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 2 Cam (13Mp + 5Mp), 8580 mAh, Android 15
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 537 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | є |
| Емкость аккумулятора | 8580 мА·год |
| Внутрішній код товару | U11_BK |
| Габарити | 256 x 169.6 x 7.9 мм |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Діагональ екрана | 11 - 11.9" |
| Диагональ экрана | 11" |
| Цвет | Black |
| Комплектация | планшет, кабель USB-С, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 13 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Количество ядер процессора | 8 ядер |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процессор планшета | Unisoc Tiger T606 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Разъем для наушников | Есть |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розширення пам'яті | MicroSD |
| Стандарт связи | немає |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-карты | немає |
| Тип экрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 613 ₴









