Холодильник Side by side Snaige SRF40FB-P5CB2E0
34 878 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325621
Холодильник Side by side Snaige SRF40FB-P5CB2E0Готово до відправки
34 878 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Side by side Snaige SRF40FB-P5CB2E0, Steel, загальний об'єм 442L, корисний об'єм 291L/151L, No Frost, клас енергоспоживання E, диспенсер, 177x91х58 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Загальний об`єм | 442 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 151 л |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 11 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 9.5 годин |
| Тип | окремостоячий |
| Висота | від 150 до 179 см |
| Внутрішній код товару | SRF40FB-P5CB2E0 |
| Габарити (ВxШxГ) | 177x91х58 см |
| Глибина | від 51 до 60 см |
| Загальний об'єм | понад 400 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Перенавішові двері | немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Річна витрата електроенергії | 287 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | є |
| Ширина | понад 91 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 878 ₴
