Хаб USB TP-Link "7-in-1", Grey (UH7021C)
1 657 ₴
- Готово к отправке
- Код: 323145
Хаб USB TP-Link "7-in-1", Grey (UH7021C)Готово к отправке
1 657 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хаб USB TP-Link "7-in-1", Grey, Type-C 3.1 - 1xType-C (100 Вт) / 3xUSB 3.0 / HDMI 4K / microSD / SD, 18 см, алюминиевый корпус (UH7021C)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI порт | Нема |
| RJ45 порт | Нема |
| Type-C порти | 1 |
| USB порти | 3 |
| Блок питания | Без блоку живлення |
| Выключатель | Нема |
| Внутрішній код товару | UH7021C |
| Длина кабеля | 18 см |
| Дополнительно | 100 Вт Power Delivery |
| Картрідер | Є |
| Кількість та тип USB | 1xType-C (PD 100 Вт) / 3xUSB 3.0 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | Нема |
| Тип подключения | Type-C 3.1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 657 ₴
