Электроотвертка Neo Tools 04-200, Black/Orange, 3.6В, 280 об/мин, 2.1 Нм, Li-Ion, реверс, 0.16 кг, короткие насадки для отверток - 36 шт, насадки для отверток длинные - 7 шт, адаптер для бит
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Вес | 0.16 кг |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А-год / 3.6 В |
| Внутрішній код товару | 04-200 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр патрона | 1/4" |
| Количество оборотов | 280 об/хв |
| Макс. кількість ударів | безударний |
| Обертаючий момент | 2.1 Нм |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип | викрутка |
| Тип устройства | викрутка |
Информация для заказа
- Цена: 1 939 ₴

