Лобзик Deko DKJS20Q2, 1000 Вт, 3000 Об/м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deko |
| Вес | 1.95 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній код товару | DKJS20Q2 |
| Глибина пропилу (дерево) | 80 мм |
| Глибина пропилу (метал) | 8 мм |
| Источник питания | акумулятор |
| Обороти на холостому ходу | 3000 об/хв |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип устройства | переносний |
Информация для заказа
- Цена: 2 473 ₴

