
Шуруповерт-дрель Einhell TE-CI 18/1 Li Solo, Black/Red
2 574 ₴
- Готово к отправке
- Код: 252849
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт-дрель Einhell TE-CI 18/1 Li Solo, Black/Red, 18В, 2300 об./мин, Li-Ion, 140 Нм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А-год / 18 В |
| Внутрішній код товару | 4510034 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр патрона | 1/4" |
| Количество оборотов | 2300 об/хв |
| Макс. кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Обертаючий момент | 140 Нм |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | шуруповерти |
| Тип устройства | дриль-шурупокрут |
Информация для заказа
- Цена: 2 574 ₴





