
Шуруповерт-дрель Einhell X-Change TE-CD 18/48 Li-i Solo, Red/Black
2 682 ₴
- Готово к отправке
- Код: 252847
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт-дрель Einhell X-Change TE-CD 18/48 Li-i Solo, Red/Black, 18В / 1.5Ah, 1500 об./мин, Li-Ion, 23/48 Нм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А-год / 18 В |
| Внутрішній код товару | 4513926 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр отвору (цегла) | 10 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Количество оборотов | 400-1500 об/хв |
| Макс. кількість ударів | 24000 уд/хв |
| Обертаючий момент | 48 Нм |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | шуруповерти |
| Тип устройства | дриль-шурупокрут |
Информация для заказа
- Цена: 2 682 ₴






