Рубанок Ronix 9211, 710 Вт, 16 500 об/мин, размер обработки 82 x 2 мм, точность 0.1 мм, двухмонтажное направляющее ограждение с защитным экраном, эргономичный дизайн, антипылевой выключатель
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ronix |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній код товару | 9211_RONIX |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Мощность | 710 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | рубанки |
| Швидкість без навантаження | 16500 об/хв |
| Ширина стругання | 82 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 880 ₴






