Фрезер Metabo FM 500-6, 500W, 40 мм, 32000 об/мин, защита от повторного пуска
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 40 мм |
| Внутрішній код товару | 601741000 |
| Источник питания | електромережа (220-240 В) |
| Длина кабеля | 2 м |
| Количество оборотов | 32000 об/хв |
| Макс. діаметр цанги | 6 мм |
| Мощность | 500 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | фрезери |
Информация для заказа
- Цена: 3 576 ₴









